درباره ما

 تاریخچه

شرکت خدمات توسعه ارتباطات به آور در سال ۱۳۹۳ تاسیس و با هدف ارائه خدمات در حوزه تامین و تجهیز کالای IT فعالیت خود را در سال 1394 بصورت رسمی آغاز کرد و در همان ابتدا نسبت به اخذ رتبه از شورای عالی انفورماتیک اقدام نمود. به پشتوانه خوش نامی و اعتبار مدیران و کارکنان موسس شرکت، خوشبختانه توانسته مشتریان خوبی را بسوی خود جلب کند و هم اکنون مسیر پیش رو را با تکیه بر اعتماد مشتریان خود به آرامی طی می کند.

رسالت سازمانی

ارائه خدمات مشاوره در شاخه های مختلف مرکز داده اعم از تجهیزات پردازشی و ذخیره سازی و شبکه های LAN & SAN ، راهکارهای نرم افزاری همچون مجازی سازی، طراحی ، تهیه و تامین ، پیاده سازی و نصب و راه اندازی ، نگهداری و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری مراکز داده در تمامی لایه های زیرساخت و آموزش با به روز ترین و کارامدترین راهکارها و معماری های روز دنیا ، اصلی ترین فعالیتهای شرکت ما را تشکیل می دهد.

در این راستا مشتری مداری ، اعتقاد و التزام عملی به داشتن روحیه صداقت در ارتباط با مشتری ، تبعیت از استاندردهای جهانی، انجام به موقع تعهدات ، اعتلای مستمر دانش حرفه ای خود و مشتریان، برقراری ارتباط با کمپانی های اصلی سازنده تجهیزات علی رغم همه تنگناها و مشکلات موجود، ارائه کالای اصل و پرهیز از هر گونه تقلب خط مشی ما را تشکیل می دهد.

ما برآنیم تا کارمان را به صورت حرفه ای، بدور از هیاهو و در فضایی سرشار از آرامش انجام دهیم.

گواهی‌نامه‌ها و توصیه‌نامه‌ها


گواهی مالیات بر ارزش افزوده


گواهی شورای عالی انفورماتیک