خدمات و راهکارها

About Image
About Image
About Image
About Image
About Image
About Image

تامین تجهیزات

شرکت به آور تامین کننده دانش بنیان تجهیزات و محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات است و فقط یک فروشنده محض نیست.

شرکت به آور طیف متنوعی از محصولات و تجهیزات IT با برندهای مختلف را در سبد محصولات خود دارد.

اگر قصد خرید انواع  محصولات HP  را دارید

اگر قصد خرید تجهیزات  ذخیره سازی EMC را دارید

اگر در مرکزداده تان از محصولات Cisco استفاده می کنید و یا از تجهیزاتی همچون Juniper  و  F5  و IBM بهره می گیرید..... 

ما با داشتن منابع قابل اطمینان و با قابلیت دسترسی نزدیک به کمپانی اصلی سازنده و فروشندگان و توزیع کنندگان رسمی تجهیزات IT،  می توانیم تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز شما را در زمان مناسب و با قیمت رقابتی عرضه نماییم. 

برای اطلاع از محصولات ما اینجا کلیک کنید.  

برای اطلاع از قیمتها و شرایط تامین با ما تماس بگیرید

About Image

مشاوره و راهکار

شرکت به آور با داشتن پرسنل متخصص و همکاری نزدیک با برندهای حرفه ای و تجربیات موفق در منطقه خلیج فارس، آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه تجهیزات مراکز داده و ارائه راه حل ها و راهکارهای حرفه ای همچون مجازی سازی، رایانش ابری، شبکه های SAN، ذخیره سازی دیتا، بکاپ و آرشیو، بانکهای اطلاعاتی و کلاسترینگ، مانیتورینگ و مدیریت می باشد.

معماریهای نوین مراکز داده:

امروزه کسب و کارها و فعالیتهای اقتصادی در حوز ه های مختلف اعم از بانکی، مالی ، بیمه ای، نظامی، صنایع ، آموزشی ، بهداشت و سلامت و غیره وابستگی بسیار شدیدی به فناوری IT دارند و بی شک ارائه سرویس مورد انتظار در فضای رقابتی امروزی، بدون بهره گیری از تکنولوژیهای نو امکان پذیر نیست. در قلب تغییرات بنیادینی که در حوزه ITرخ داده است مراکز داده وجود دارند که خود دستخوش تغییر و تحولات اساسی شده اند .

امروزه مدل ارائه سرویس در مراکز داده طیف متنوعی از روشهای مختلف همچون Infrastructure as a service (IaaS) و Platform as a service (PaaS) و Software as a service (SaaS)  و .... را در بر میگیرد. در ارائه این مدل سرویس از تکنولوژیهای مختلفی همچون مجازی سازی لایه های مختلف مرکز داده، بکاپ و آرشیو اتوماتیک ، ذخیره سازی اشیا و .... استفاده می شود. بدیهی است نیازهای مختلف راهکارهای مختلف بدنبال دارد.

شرکت به آور با تکیه بر توان فنی خود آماده ارائه مشاوره و ارائه راه حل در حوزه معماری های نوین مراکز داده می باشد.

فضای ذخیره سازی:

بی شک داده های شما حیاتی ترین عنصر کسب و کار شما هستند. همه نرم افزارها و سخت افزارهای مرکز داده شما آمده اند تا داده های شما را ذخیره کنند، پالایش و پردازش کنند و به موقع در اختیار مصرف کنندگان آنها قرار دهند. پس انتخاب محل مناسب برای ذخیره سازی داده های شما یکی از اساس ترین تصمیماتی است که باید بگیرید. امروزه تولیدکنندگان بزرگ و نامداری در عرصه ذخیره سازی داده ها،  بی وقفه در حال پژوهش و تحقیق و تولید ذخیره سازهای به روز و کارامد برای کاربردها و نیازهای گوناگون هستند. نامهای مطرحی همچون IBM, DellEMC, HPE, HDS, … را به کرات شنیده اید. اما انتخاب درست کدام است؟ در این اثنا مواظب باشید تا گول فروشندگان محض کالا را نخورید. متاسفانه بسیاری از فروشندگان فقط به مقوله فروش کالا نگاه می کنند بدون آنکه راهکار و راه حل مورد نیاز مشتری را بسنجند.

ما در شرکت به آور برآنیم تا فارغ از هیاهوی بازار و مستقل از بازی انتخاب برند ، با بررسی دقیق و موشکافانه نیازهای شما به شما کمک کنیم تا بهترین و کارآمدترین راهکار ممکن را در انتخاب پلت فرم سامانه ذخیره سازی داده هایتان به شما پیشنهاد کنیم.

 

سایتهای پشتیبان و بازیابی فاجعه!

آیا تا بحال فکر کرده اید که چرا هیچکدام از کمپانیهای بزرگ و مطرح IT تضمین صد درصدی برای بالابودن مرکز داده شما نمی دهند؟ با همه پیشرفتهایی که در مبحث high Availability سخت افزارها و نرم افزارها رخ داده آیا خطر و تهدیدات عوامل بیرونی همچون سیل ، زلزله، جنگ، آتش سوزی و .... از بین  رفته است؟  همه دست اندرکان حوزه IT پاسخ این سوالات را سایت پشتیبان می دانند. اما واقعا سایت پشتیبان چیست؟ کی، کجا و چگونه باید آنرا برپا کرد؟ چه سرویسهایی باید به آن منتقل شوند؟ میزان پارامترهای RTO & RPO را چگونه باید محاسبه کرد؟ اصولا سایت پشتیبان و بحران چه تفاوتهایی دارند؟

با ما همراه شوید تا پاسخ سوالات فوق و راه حل های کارآمد را با شما درمیان بگذاریم.  

بکاپ گیری و آرشیو:

اهمیت تهیه نسخ پشتیبان از داده ها بر هیچ کس پوشیده نیست و موضوع جدیدی هم نیست. امروزه از یک سو به موازات پیشرفتهای اساسی تکنولوژی در مراکز داده ، راهکارهای بکاپ گیری و آرشیو سازی نیز دستخوش تغییر و تحولات فراوانی شده اند و از سوی دیگر وابستگی روز افزون کسب و کارها به داده های ذخیره شده شان بر روی سامانه های سخت افزاری و نرم افزاری، اهمیت راهکار  بکاپ گیری و آرشیو داده ها چند برابر شده است.

شرکت به آور آمادگی دارد تا راهکارهای بکاپ گیری و آرشیو سازی داده های شما را مورد بازبینی قرار دهد، نقاط قوت آن را تقویت و در کنار شما نقاط ضعف آن را مرتفع کند.

About Image

نصب و راه اندازی

این شرکت می تواند خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات IT بویژه در حوزه سرورهای HP & IBM، تجهیزات ذخیره سازی HP P2000, HP EVA, HP 3PAR Arrays, EMC VNX Arrays، انواع تجهیزات ذخیره سازی مبتنی بر نوار مغناطیسی ، محصولات نرم افزاری کمپانی VMware و شبکه های LAN و SAN را با بهره گیری از دانش و تجربه پرسنل خود و به شکل حرفه ای انجام دهد.
About Image

پشتیبانی و گارانتی

ارائه خدمات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین گارانتی تجهیزات سخت افزاری
About Image

آموزش

تغییر و تحولات سریع صنعت IT بویژه در سالیان اخیر، حاکی از آن است که سازمانها و شرکتها می باید آموزش مدون و برنامه ریزی شده پرسنل خود را بی وقفه دنبال کنند. این شرکت قابلیت ارائه آموزشهای تخصصی در زمینه تجهیزات IT در داخل و خارج از کشور را دارا می باشد.